Motýlí masáž
- setkání v jemnosti doteku

 

Nabízím Vám prostor pro hluboké uvolnění se při hodinové motýlí masáži – metamorfní technice.

 

Motýlí masáž vidím jako příležitost zavnímat své tělo skrze jemné doteky. Setkat se s pomalým, jemným pohybem. V takovémto prostředí naše mysl rezignuje a my se dostáváme do prostoru bytí. Hebkost a jemnost techniky odpovídá současným energiím.

 

Vnímám, že zpomalení je kvalita, kterou si v prostředí zaměřeném na výkon, potřebujeme dopřát.  

Díky práci s drahami podél našich energetických center, hluboce léčí bloky nashromážděné v prenatálním období.

 

více čtěte zde …

 

 Přijďte ji vyzkoušet, jsem tady ráda pro Vás.

 

 

Vyrovnání za masáž doteků motýlích křídel:

60 minut: 500 Kč

V ceně je až 30 minut navíc prostor pro relaxaci, chcete-li, uvědomování si světla ve vašem systému. Možnost nechat před vykročením domů doznít celkový účinek.

 

60 minut ochutnávka: minimálně 350 Kč
Zaplatíte podle Vaší spokojenosti a vnímaného přínosu – hodnoty pro Vás. Toto je možnost s minimálním rizikem vyzkoušet, co Vám masáž přinese.

 

Pro celkovou, hlubší harmonizaci vašeho energetického systému doporučuji postupnou návštěvu 7 – 10 setkání.

Pro minimální léčivou práci na sobě doporučuji 3 postupné aplikace metamorfní techniky. Přičemž ideální odstup mezi aplikacemi je 1 týden až 1 měsíc.

 

Čtvrtá a každá další návštěva: 450 Kč.

 

„Setkání s motýlí masáží je jako dát si léčivou světelnou sprchu.

 

 

„S Mirkou si vždy užiji každé setkání. Je to setkávání s otevřeným srdcem a díky se tomu dokážu krásně uvolnit. Vždycky odcházím s pocitem, že vše je v pořádku tak, jak je.
Nedávno jsem vyzkoušela motýlí masáž – nevěřila bych, že něco, co je tak jemné, může zároveň jít do takové hloubky. V průběhu masáže jsem cítila svoje jásající buňky, prozařující se meridiány…Bylo to nádherné a chci chodit pravidelně. Už teď se těším na další setkání plné smíchu a uvolnění. Děkuji Mirko za vše.“ (Svatava)