Rebirthing - léčení plným dechem

Pokaždé, když v životě vytvoříme odpor vůči okolní realitě, stáhneme se a v těle se vytvoří energetická blokáda, která následně brání plnému prožívání života. Technikou plného, aktivního dechu znovu dovolujeme rozproudit životní energii v nás, blokáda může být uvolněna.

 

Techniku plného dechu – Znovuzrození (Rebirthing) jsem se naučila provázet na výcviku Neduální terapie.

 

Při technice uvolněně ležíte a za doprovodu mého provázení hlasem a hudby, začnete plně souvisle dýchat. Moje přítomnost vytváří po celou dobu bezpečný prostor pro setkání se s plným dechem, tělem a někdy i emočními prožitky. V průběhu dýchání, které zpravidla trvá 30-45 minut, vás budu opakovaně vést k vědomé pozornosti na váš dech a cítění těla.

 

Na závěr máte příležitost ponořit se do svého těla a v celkové relaxaci vnímat účinky oživení organismu a odblokování energií. Ukotvit tak zkušenost plného dýchání v těle.

 

Vyrovnání za plný dech:

60 minut: 500 Kč

V ceně je navíc až 30 minut pro relaxaci a ukotvení se.

 

(Můžete přispět více, pokud to tak cítíte. Můžete přispět i méně, po dohodě se mnou, pokud to Vaše finanční situace vyžaduje.)

 

„Nečekal jsem, že dýchání bude forma vedené meditace. O to větší bylo mé překvapení, jak mne to uvolnilo po celém pracovním týdnu a cítil jsem se doplněný energií.“ (Jakub)