Konzultace
- s nabídkou koučovacích otázek a NLP technik

 

Vítám Vás v prostoru přijetí a důvěry. Můžete být plně sami sebou.

Nabízím Vám prostor pro sdílení o Vašem tématu. K projasnění a krokům ke změně.

 

Byla mi ukázána hodnota společné cesty. Hodnota toho, kdy Vám budu vědomě, tj. pozorností zakotvenou v přítomném okamžiku a s otevřeným srdcem naslouchat. Vytvářet pro Vás zrcadlo, ve kterém můžete o kousek jasněji vidět sami sebe a své téma.

 

Ráda vytvářím přátelské a bezpečné prostředí, ve kterém se můžeme společně podívat na vaše téma. Hravě, bez přílišných očekávání.

 

Při setkání pokládám otevřené koučovací otázky. Ty umožňují lépe rozvinout potenciál Vaší mysli a otevřou nové cesty a souvislosti ve Vašem tématu.

 

S radostí nabízím NLP techniky, které díky kontaktu-propojení s naší nevědomou částí, umožňují, aby došlo k trvalé změně ve Vašem životě.

 

Dále nabízím metody Neduální terapie k rozkrytí vztahu k sobě a blízkým a dechovou techniku Rebirthing.

 

čtěte více o konzultaci

  

 

Při setkání v přítomnosti vycházím z metod:  

 


Délka setkání:

– optimální doba je cca 60 – 120 minut, dle domluvy.

 

První setkání:

Na začátku prvního setkání nabízím zdarma prostor (cca 30 minut), při kterém se můžeme potkat a vy se můžete rozhodnout, jestli chcete pokračovat dále. Je to prostor pro Vaše očekávání, témata, otázky,… Ráda Vám blíže představím sebe, a to čemu se věnuji.

Nabízím také možnost setkání na dálku/ONLINE – přes zoom, skype, hangouts, messenger. Vyrovnání je možné podle Vašich možností a společné domluvy. Neváhejte se ozvat, na to jak se spojit se určitě domluvíme 🙂

 

 

Vyrovnání za osobní konzultaci:

60 minut: 500 Kč, každá další půlhodina setkání +150 Kč. (Máte-li zájem o konzultaci a zbrzdila by vás pouze finanční stránka, ozvěte se prosím ke společné domluvě.)

Pro možnost uvidět vývoj mezi setkáními, jít do větší hloubky, zabývat se tématy komplexněji a vzájemné prohloubení důvěry doporučuji:

  • sérii 5 osobních setkání – sleva 15 %
  • dlouhodobá spolupráce – individuální dohoda

Po setkání máte prostor využít až 30 minut pro ukotvení/zaznamenání Vašich aha momentů, na relaxaci v tichu, v prostoru hudby nebo v tvořivosti.  

Svůj proces můžete dále podpořit procházkou, relaxací v blízkém lese.