Motýlí masáž
- metamorfní technika

 

Setkání s touto technikou pro mě bylo přímo ukázkovou situací, kdy jsem se nechala vést svou intuicí/srdcem a kdy jsem po prvním uslyšení názvu této techniky věděla, že se mám kurzu účastnit a techniku používat.

 

Jedná se o techniku, při níž jsou velmi jemnými a pomalými doteky aktivována energetická centra podél dráhy páteře. Bříška prstů se lehce, bez tlaku dotýkají na vnitřní straně nártů nohou, vnitřní straně palců rukou a na hlavě. Ošetřující je napojen na zemskou energii, vycentrován a stává se světelným kanálem.

 

Aktivací energetických center jsou samy nastartovány hluboké harmonizační procesy v našich jemněhomotných tělech. Dochází k odstraňování usazených blokád (z minulosti nastřádaných odporů). Dochází k samoléčivému efektu celé naší bytosti.

V průběhu aplikace techniky nemusíte nic vědomě zpracovávat. Nemusíte přemýšlet/řešit proč to, co právě cítíte, cítíte. Jste uvolnění a užíváte si lázeň doteků.

 

Metamorfní technika je vhodná pro každého, kdo chce zharmonizovat vlivy svého prenatálního období a s nimi spojené životní vzorce. Lze ji aplikovat dětem, dospělým osobám, obzvláště vhodná je pro budoucí maminky. Doporučuje se též pro starší lidi a postižené osoby.

 

Praktické informace:
Masáž probíhá v sedě nebo v leže. V oblečení. Pro váš komfort je možné si před masáží u nás omýt chodidla.

 

Struktura setkání – doteků motýlích křídel:
2 x 20 minut na nohou
2 x 5 minut na rukou
10 minut na hlavě.

(Pro děti je aplikace kratší.)

 

Masáž probíhá v prostředí jemné vůně esenciálních olejíčků Dottera.

 

Vnímám, že cesta křehkosti, jemnosti, péče a něhy o sebe samé, je velmi hlubokou prací a má transformační účinky.

 

Dále o metamorfní technice (Jitka Třešňáková – Inspirála):

„Základní podstatou a strukturou lidské bytosti je její přítomné vědomí a jemnohmotné úrovně, které jsou pro naše oko neviditelné a na jejichž základě se teprve v následku vytváří naše fyzicko-emocionálně-psychické tělo.

Aplikace metamorfní techniky působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti, jež přivádí do plného potenciálu fyzického zdraví i psychické a emocionální rovnováhy. Nastávající změny probíhají tedy nejdříve na úrovni jemnohmotné a v následku těchto nejhlubších změn se změna projevuje na úrovni buněčné, fyzické, emocionální a psychické.

Metamorfní technika uvolňuje bloky vzniklé z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice budoucí lidské bytosti.
Po aplikaci se mění vibrace daného člověka, jež k sobě přitahuje nové, jí odpovídající životní situace. V praktickém životě se pak změny projevují pozvolnou transformací našich postojů k sobě, to, jak se cítíme, jak reagujeme.

Metamorfika je skvělým prostředkem pro zjemnění našich smyslů, pro zvýšení naší citlivosti ve vnímání. Umožňuje prožít a poznat, že nejmocnější transformační síla je v jemnosti, v přijetí, v respektu a láskyplnosti.

Je vhodná pro všechny věkové kategorie i stavy. Skvělá pro těhotné ženy, pro momenty náročných životních situací a změn.“