foto já příběh

 Z tohoto místa a okamžiku ve veliké vděčnosti s vámi sdílím příběh mého života.

 

Podívám-li se na linku života, první vděčnost za možnost fyzického bytí tady na Zemi, vzniku mého fyzického těla, patří mým rodičům.

Další vděčnost vnímám vůči prostředí, kam jsme se brzy po mém narození přestěhovali. Samota v lese. Tady, uprostřed zahrady, lesa a polí se formovalo mé dětství. Byla zde utvořena má úcta a obrovská náklonnost

k přírodě.

Odchodem z domu na vysokou školu jsem prošla bouřlivým transformačním obdobím, osvobozováním od rodinných vzorců. Obdobím hledání sebe. Probouzela se má spontaneita a veliká chuť do života.

Za velkou školu dávání úcty, pochopení, vzájemné podpory a inspirace vděčím třem mužům mého života. Obecně řečeno se mi ve vztazích k mužům dostává obrovských darů a podpory. Děkuji MUŽI.

Vedením Univerza jsem prostřednictvím knih Meyrinka, Kafky byla přivedena do mystické roviny mého života.

K hodnotám, které tu jsou, působí na nás, běžně však nejsou viditelné. Začala fáze mého objevování.

Jógové lekce mě kromě fyzické práce s tělem a dechem přivedly k literatuře, kdy jsem byla doslova fascinovaná zákonitostmi Univerza projevenými v energetickém systému člověka.

Prošla jsem tantrický výcvik u Johna Hawkena. Tato práce pro mě znamenala podívat se na vztah ke svému tělu, na study související s přirozenou sexualitou a práci s energiemi.

Můj druhý partner mě přivedl na cestu Reiki a k linii Maháavatara Babajiho a s ním spojeného mistra – jogína Paramahansy Joganandy. Od něj jsem se naučila cenné meditační techniky a postupně obdržela mistrovský stupeň Usui reiki.
Cestu k sobě, do nitra a svému ženskému potenciálu jsem prošla v krásné přírodě haluzického údolí s Karaimi skrze cyklus Svatý Grál.

Vděčnost také cítím za cyklus Esence, který jsme s partnerem před lety prošli u Bhagata v západočeském meditačním cestu Osho Shangri La. Cyklus komplexním způsobem pracuje s našimi prvotními vzorci života a jejich rozpouštěním.

Vedením Univerza jsem byla seznámena se Sofií Kalyani Sarras, která je mou učitelkou v linii mistrů neduality. Mou nynější dlouholetou duchovní průvodkyní – mistryní. Pod vedením Sofie Kalyani jsem prošla celou řadou transformačních setkání a výcviků. V počáteční fázi jsem se naučila o tom jak fungují vesmírné zákony a energetický systém člověka. Dále jsem absolvovala 3 stupně egyptského Seichim reiki. 9 let jsem pravidelně navštěvovala brněnská setkání v kruhu žen – Světlo ženy. Byly jsme zde vedeny ke své vnitřní moudrosti. Osvobozování se a nalézání své skutečné podstaty.

Prošla jsem pod jejím vedením také dvouletý výcvik temné stránky ženy – Vizionářka uvnitř i vně, detoxikačními pobyty v Chorvatsku a také nejnověji systémem praktických technik meditací pro život – Učení prázdna. Pravidelně několikrát ročně se i s partnerem a dcerou účastníme meditačních retreatů v Čechách a Chorvatsku. Přijala jsem od ní transformační mantru a mudru Zření srdcem a také celou řadu požehnání.

Z nynějšího vztahu s partnerem Jiřím se nám narodila dcera Gabriela. Bytí s nimi vnímám jako nejkrásnější dar mého života. Vychutnávání si daru přítomnosti blízkých ve všedním životě je pro mě tím základním. S partnerem jdeme společně vědomou cestou života. Snažíme se ji žít prakticky, den za dnem. Díky své praxi stále více spatřuji ve svých blízkých jejich světelnou podstatu.

Další podstatnou částí mé cesty je tanec. Před mnoha lety jsem se zúčastnila v Praze víkendového workshopu tance 5 rytmů a hned první den mi bylo jasně ukázáno, jak je neoddělitelně spjatý tanec a život. To mě fascinovalo a uvnitř mě došlo k velikému propojení. Skrze taneční dílny Raducy Vojáčkové – Inspirace se ve mně rozžehl stav tvoření skrze hudbu a tanec. Už 10 letu vedu večery intuitivního tance v Blansku a Boskovicích, kde pracuji s pozorností k tělu, dechu a hudbou. Cesta tance mě velmi uvolnila a stále jsem překvapována její schopností přivést nás z roviny mysli do přítomného prožívání v těle. V posledních 4 letech pracuji pod názvem Flowdance.

V posledních letech jsem si dopřála projít trénikem koučů. Tato metoda mě nadchla svým naprosto neinvazivním přístupem ke klientovi. Kladením vhodných otázek kouč pouze pomáhá klientovi uvidět jeho dary, utřídit si souvislosti, najít priority a cestu k realizaci. Fascinuje mě účinnost této metody. Stále se v ní zdokonaluji. Dále jsem prohloubila svou mnohaletou praxi práce s dechem, která je mou srdeční záležitostí, o seminář Dech existence.
Další touhou bylo stát se lektorkou jógy smíchu a prakticky se seznámit s tvůrčí prací intuitivním psaním. Oba sny jsem si splnila. Intuitivní psaní se ve mně před časem spontánně probudilo a jsem nadšená, kolik v něm nalézám inspirace a odpovědí.

Nově jsem absolventkou 2letých výcviků: NLP a hypnóza a Neduální terapie. Oba výcviky prohloubily mou schopnost individuální práce s klientem na terapeutické úrovni.

 

Cesta vnitřního rozvoje, která přináší proměnu mého chápání života a jeho souvislostí, je pro mě zásadní. Skrze mistrovské vedení jsem přiváděna k většímu sebe-uvědomění. K nalézání své skutečné podstaty. Každým dnem v souladu s vnitřní praxí pobíhá proces sebe-osvobozování.
Cítím velikou vděčnost za své kroky na cestě a ke všem učitelům a mistrům za předávání moudrosti a držení vibrací lásky na naší krásné planetě.

.